м. Полтава

вул. Соборності, 46-В

(зі сторони вул. Коваля)

050 737 63 66

info@rozumka.poltava.ua

2 рази на тиждень
60 хв.
 -- грн/міс

Дорогі мами й тата, якщо ви прийняли рішення займатися раннім розвитком вашого малюка, - це перший і дуже важливий крок! Звичайно ж, у вас накопичилися вже питання, як і з чого почати? Які іграшки й розвиваючі ігри підходять діткам різного віку? Що повинен освоїти малюк до конкретного віку? Що потрібно зробити для того, щоб дитина росла успішною, адаптуючись в сучасному світі? Як досягати хороших результатів розвитку, закладаючи фундамент реалізації дитини з ранніх років? Яким чином зробити так, щоб малюк був щасливий? Ці, та багато інших питань, - далеко не повний список роздумів та вагань, чи не так?

Простих відповідей на кожен з них не знайти, але, ступивши на шлях раннього розвитку вашої дитини з «Розумкою», незабаром ви знайдете довгоочікувані відповіді на кожен необхідний нюанс.

Комплексність - ось, що визначає, в першу чергу, принцип успішної і гармонійної Особистості! Вашим головним завданням є з самого раннього віку забезпечити малюкові вибір максимально різноманітних занять, щоб в майбутньому у нього була можливість самостійно вибрати те, що йому дійсно до душі! Не бійтеся, що ви «перенавантажите» його чим-небудь. «Розумка» пропонує здійснювати зміну діяльності кожних 10 хвилин, щоб малюк не засумував на певному занятті і не втомлювався.

Розвиваючі заняття

Серед багатогранних методик розвитку дітей в нашому центрі «Розумка» практикують загальновідому систему Монтессорі.

Система Монтессорі – це логічно організований простір, що наповнений дидактичним матеріалом, який поділяється на:

Сенсорні – для розвитку слуху, зору, тактильного сприйняття.

Матеріали для практичного використання – для розвитку самообслуговування.

Математичні матеріали – розвиток математичних здібностей і логіки.

Матеріали по російській мові – для розвитку лексичного запасу.

«Розумка» - унікальний український центр розвитку дитини у місті Полтава, де організований принцип комплексності розвиваючих занять для дітей від 6 місяців до 6 років. Розклад занять складено так, що протягом 60 хвилин в день, підряд або з перервами, в залежності від обраного вами абонемента, дітки зможуть спробувати безліч занять.

Так, малюки встигнуть:

  • Навчитися розвивати логічне та просторове мислення, тренувати пам'ять і сенсорне сприйняття, дрібну моторику, мову, здібності до математичного мислення, соціальні аспекти адаптації на загальноосвітніх заняттях протягом півгодини або години, в залежності від віку.

  • Навчатися англійській мови в ігровій формі.

  • Освоювати прикладну творчість: клеїти аплікації, малювати, ліпити, пробувати самостійно виготовляти іграшки.

  • Ознайомитися з назвами і звучанням музичних інструментів, долучаючись до прекрасного світу музики.

  • Відчути своє тіло на уроках хореографії, фітнесу, йоги.

Кожне розвиваюче заняття розробляється висококваліфікованими методистами таким чином, щоб дітки не втомлювалися і не мали часу нудьгувати, а розклад варіюється в залежності від того, який час відвідування клубу зручний вам і вашому малюкові!

Ви можете прямо зараз зателефонувати нам чи прийти на особисту зустріч з нашими співробітниками для отримання детальної інформації щодо програм дитячого розвитку.

 

4.9382352941176 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.94 (170 голосів)