м. Полтава

вул. Соборності, 46-В

(зі сторони вул. Коваля)

050 737 63 66

info@rozumka.poltava.ua

Обратный звонок
x
2 рази на тиждень
60 хв.
 -- грн/міс

Центр розвитку дитини «Розумка» з радістю допоможе вашому малюкові пройти вступні іспити до школи, оскільки наш центр здійснює комплексну підготовку дітей. Курс занять розрахований на:

  • Підготовку до вступних шкільних тестувань.

  • Навчання читанню

  • Розвиток логічного, математичного мислення і пам'яті.

  • Підготовку і початкові навички писемності.

Всі заняття проводяться в комфортабельній обстановці та ігровій формі навчання.

Сьогодні всі батьки без виключення серйозно замислюються про майбутній вступ дитини до першого класу. Супроводжується це, як правило, тривогами й безглуздими переживаннями, оскільки мами й тата не уявляють, як підготувати малюка, які підручники придбати, скільки годин на тиждень необхідно приділяти заняттям, що потрібно робити, щоб не «відбити» у дитини охоту і прагнення до навчання? І цей список далеко не повний.

Батьки приходять в жах від того, скільки необхідно «вкласти» в голову дитини перед вступом до школи, і здається, що це буде перевантаженням для нього. Але ця думка помилкова! Малюкам пощастило, оскільки центр раннього розвитку дитини «Розумка» готовий надати відмінні перевірені багаторічними експериментами методики для підготовки до школи, які довели свою ефективність на практиці. Викладачі «Розумки» досконало володіють кожною з них, а найбільш поширеною і важливою вважається система Зайцева.

Навчання за даною методикою - це таблиці різноманітних складів і арифметичних дій, іграшки, що відтворюють всілякі звуки, кубики з картинками, які складаються в загальну картинку, будівельні набори та багато іншого, що допомагає малюкам навчитися читати, розвиває кмітливість, логіку і розкриває творчі здібності.

Кубики Зайцева - це 46 різних варіацій допоміжних елементів для навчання. Вони можуть бути великі чи маленькі, «залізні», «дерев'яні», «золоті» і ще безліч варіантів відмінностей.

Також ми надаємо заняття з логопедом, який здійснить комплексну підготовку до вивчення вимови звуків, слів і в найкоротші терміни допоможе виправити можливу нечіткість мови вашого малюка. Самий висококваліфікований логопед в Полтаві - це фахівець центру дитячого розвитку «Розумка» з багаторічним досвідом.

Підготовка до школи

Готовність дитини до вступу в початкову школу визначається шляхом проходження спеціального психолого-педагогічного тестування. До такої оцінки знань малюк має бути підготовлений не тільки інтелектуально, а й психологічно. Таким чином, фахівці нашого центру зможуть допомогти вашій дитині пройти адаптацію в колективі однолітків. Атмосфера, в якій буде перебувати малюк, максимально наближена до шкільної атмосфери, що дасть можливість познайомитися зі шкільним світом завчасно.

Підготувати дитину до школи можна самостійно, але навіщо витрачати дорогоцінний час, сили, розпорошуючись на освоєння спеціалізованих технік і методик навчання, коли є спеціалізований центр раннього розвитку «Розумка» в Полтаві.

Зателефонуйте прямо зараз і отримайте додаткову детальну інформацію щодо умов навчання в нашому центрі!

 

4.5945945945946 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.59 (37 голосів)