м. Полтава

вул. Соборності, 46-В

(зі сторони вул. Коваля)

050 737 63 66

info@rozumka.poltava.ua

Центр дитячого розвитку Розумка запускає курси з йоги для дітей та дитячого фітнесу

В нашому центрі працюють висококваліфіковані фітнес-тренери та гуру йоги, які мають багатий досвід роботи з дітьми й залюбки допоможуть Вашому малюку вирости здоровою, красивою, гармонійною людиною.

Сьогодні фітнес для дітей є одним з найпопулярніших напрямків видів вправ, спрямованих на фізичний розвиток дітей, їх оздоровлення і підтримання відмінної фізичної форми. Фітнес-студія на базі центру раннього розвитку «Розумка» готова допомогти подолати різні проблеми, пропонуючи малюкам займатися фізичними вправами в колективі, проводячи час весело та з користю.

 Йога для дітей - це, перш за все, розвиток усвідомленості, уважності, шанобливого ставлення до свого тіла, стану здоров'я і настрою, а також зміцнення фізичних даних і підвищення самооцінки. Дія йоги в роботі з малюками проявляється в більшій мірі, ніж з дорослими, оскільки перші ще не зіткнулися з хибними уявленнями про те, що навколо правильно, а що - ні. Дитяча йога направлена ​​на привчання гармонійного існування з собою, відчуття індивідуальності в поєднанні з розвитком творчих здібностей.

4.695652173913 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.70 (23 голосів)