м. Полтава

вул. Соборності, 46-В

(зі сторони вул. Коваля)

050 737 63 66

info@rozumka.poltava.ua

Йога для дітей
1 раз на тиждень
60 хв.
 -- грн/міс

Центр дитячого розвитку «Розумка» пропонує батькам звернути увагу на заняття дитячою йогою, що являє собою спеціальні комплексні вправи, розроблені висококваліфікованими фахівцями нашого клубу. Заняття проводяться в ігровій формі, а не в звичній, спокійній і особливо сконцентрованій, як для дорослої людини, що зацікавлює дітей і мотивує продовжувати тренування. Йога для дітей - це, перш за все, розвиток усвідомленості, уважності, шанобливого ставлення до свого тіла, стану здоров'я і настрою, а також зміцнення фізичних даних і підвищення самооцінки. Дія йоги в роботі з малюками проявляється в більшій мірі, ніж з дорослими, оскільки перші ще не зіткнулися з хибними уявленнями про те, що навколо правильно, а що - ні. Дитяча йога направлена ​​на привчання гармонійного існування з собою, відчуття індивідуальності в поєднанні з розвитком творчих здібностей.

Особливості занять йогою в центрі дитячого розвитку «Розумка»

  • Вправи розробляються за спеціальною програмою для дітей, з підбором відповідного навантаження з урахуванням віку кожної дитини. Дія окремих асан має значущий вплив на гормональний фон дітей різного віку, тому даному моменту наші викладачі з йоги приділяють особливої уваги.

  • Досвідчені і висококваліфіковані викладачі демонструють власні навички та вміння в ігровій формі, щоб зацікавити молодше покоління в освоєнні технік йоги. Доброзичливий і уважний колектив тренерів готовий індивідуально роз'яснити кожній дитині, як правильно, що можна, а що не можна, з метою якнайшвидшого освоєння азів йоги.

  • Спеціальний комплекс вправ для самих маленьких, так звана «бебі йога». Такий вид занять нагадує більше масаж або, скоріше, «примусову гімнастику», ніж традиційну хатха-йогу.

Незабаром ви помітите ефект

Йога для дітей

Приділяючи достатній час заняттям, ваша дитина незабаром відчує себе міцніше, морально краще, фізично здоровіше і веселіше, нарешті. Заняття йогою допоможуть маленькому організму міцнішати з кожним днем. Також вона матиме позитивний вплив на хребет. Вправи сприяють балансуванню ендокринної системи, що позитивно впливає на правильний розвиток молодого організму.

Викладачі йоги центру дитячого розвитку «Розумка» в Полтаві розробили спеціальний сценарій проведення занять з йоги. Так, ваша дитина, копіюючи в статиці пози тварин в ігровій формі, буде розвивати гнучкість і концентрацію уваги, що важливо у віці до 6 років. Дитяча йога - це емоційна рівновага в поєднанні з підтриманням належної фізичної форми. Таким чином, міцнішати і здоровішати в гарному настрої - те, що допоможе стати вашому малюкові успішною Особистістю, а досвідчені професійні тренера йоги центру дитячого розвитку «Розумка» докладуть максимальних зусиль для того, щоб це відбувалось поступово і з максимальною користю.

За більш детальною інформацією ви можете звернутися за телефонами або ж особисто поспілкуватись із нашими співробітниками, які готови відповісти на всі питання, які виникли у вас чи, можливо, у вашого малюка.

 

4.952380952381 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.95 (105 голосів)