м. Полтава

вул. Соборності, 46-В

(зі сторони вул. Коваля)

050 737 63 66

info@rozumka.poltava.ua

Дитячий фітнес
2 рази на тиждень
60 хв.
 -- грн/міс

На сьогоднішній день фітнес для дітей є одним з найпопулярніших напрямків видів вправ, спрямованих на фізичний розвиток дітей, їх оздоровлення і підтримання відмінної фізичної форми. Фітнес-студія на базі центру раннього розвитку «Розумка» готова допомогти подолати різні проблеми, пропонуючи малюкам займатися фізичними вправами в колективі, проводячи час весело та з користю.

Фітнес для дітей дошкільного віку в нашому центрі «Розумка» - це:

  • Поліпшення координації, силове навантаження, розвиток гнучкості малюка.

  • Розвиток особистості в будь-якій сфері діяльності.

  • Покращення здоров'я.

  • Профілактичні вправи з метою уникнення дитячого сколіозу і плоскостопості.

  • Формування рівною постави.

  • Навчання почуттю ритму.

  • Придбання досвіду колективного виконання роботи.

Цей список можна продовжувати довго, але головне, що дитячий фітнес в Полтаві в центрі раннього розвитку «Розумка», - це поліпшення як фізичного, так і психологічного розвитку вашого малюка. Як відомо, чим краща фізична форма дитини, тим міцніший у неї імунітет, і менша ймовірність отримати простудні захворювання. Таким чином, можна стверджувати, що дитячий фітнес - це один з варіантів зміцнення імунної системи малюка. Також слід врахувати, що фітнес актуальний в тому випадку, коли за медичними показниками дитині заборонені заняття профільними видами спорту.

Фітнес для дітей

Центр раннього розвитку «Розумка» пропонує дітям таку структуру занять фітнесом:

  • Розминка. Тренінг має починатися з розігрівання м'язів, з метою підготовки тіла до подальших фізичних вправ.

  • Основна частина. Півгодинний період виконання вправ, що розвивають фізичні якості дитячого організму. Всі навантаження адаптовані суто для дитячого організму.

  • Кінцевий етап - заминка. Зняття загальної втоми, приведення дихання і серцебиття в норму. Вправи тривалістю 10 хвилин.

Важливо відзначити, що робота дитячих фітнес-центрів радикально відрізняється в організації програм силових навантажень від дорослих. Оскільки діти, в більшості, - це активні непосиди, які прагнуть весь час перебувати в русі, важливо, щоб вправи для них не були нудними й одноманітними. Для того щоб фізичні вправи виконували головну функцію - зміцнення здоров'я та фізичного розвитку, тренера нашого центру розробили спеціальну програму фітнесу для дітей, побудовану на ігровому сценарії. Сюжет кожної вправи передбачає відсутність шаблонних правил, не дозволяє нудьгувати й передчасно втомлюватися, тому малюки мають можливість на кожному занятті проявляти творчі здібності, імпровізувати й одночасно приводити своє тіло у фізичну норму.

При виборі дитячого фітнес-центру батьків обов'язково має порадувати те, що їх дитина, окрім зміцнення фізичних навичок, зможе гармонійно розвиватися у творчій сфері, проявляючи особистісні якості в колективі.

 

4.8970588235294 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.90 (34 голосів)