м. Полтава

вул. Соборності, 46-В

(зі сторони вул. Коваля)

050 737 63 66

info@rozumka.poltava.ua

Англійська мова для дітей
2 рази на тиждень
60 хв.
 -- грн/міс

Центр раннього розвитку дитини «Розумка» пропонує батькам надати можливість своєму малюкові вивчати іноземну, англійську мову, з раннього дитинства. Окрім того, що малюк зможе відвідувати 60-хвилинні заняття з кваліфікованим педагогом, також за спеціально розробленою програмою зможе відвідувати мовну студію, глибше вивчаючи англійську.

Більшість батьків сумніваються, чи необхідна англійська для дітей з раннього віку, а також чи не буде це впливати на швидкість оволодіння рідною? Чи зможе малюк не плутати поняття і слова, запам'ятовуючи величезний потік інформації? Дитячі психологи однозначно відповідають на це питання: знайомство дитини з англійською мовою у віці ще до 6 років сприятливо впливає на загальний розвиток мовленнєвих здібностей. Тільки в процесі вивчення іноземної мови малюк зможе освоїти багатогранність простих понять, предметів, що оточують його.

Уже кілька десятиліть в Швейцарії вивчення іноземної мови в дошкільному віці вважається не просто нормою, а навіть традицією. Вік до 6 років у багать

Англійська мова для дітей

ох розвинених країнах світу є найбільш продуктивним для ефективного засвоєння матеріалу, запам'ятовування термінів і слів для грамотної розмовної мови. Мозок малюка влаштований таким чином, щоб вдосконалити мовленнєві здібності. Цей момент необхідно своєчасно визначити, щоб надалі дати можливість дитині освоювати кілька іноземних мов паралельно.

У сучасному світі дуже важливо вивчати англійську мову для того, щоб стати успішним і затребуваним фахівцем в будь-якій сфері діяльності. Спеціально розроблені заняття центром раннього розвитку «Розумка» побудовані на ігровому принципі. Цікаві, веселі й захопливі завдання не дозволять вашому малюкові нудьгув

 ати, паралельно освоюючи матеріал по вивченню англійської мови. Наші викладачі переслідують головний принцип навчання - це не змушувати, а зацікавлювати дітей у здійсненні спільних дій. Тільки таким чином можна досягти бажаного результату, залишаючись задоволеними в тому, що все виходить!

Заняття англійської в центрі розвитку дитини «Розумка» - це:

  • Спеціально розроблені програми на основі відомих і ефективних методик для навчання малюків від 1 року.

  • Ігрова форма проведення занять, що розвиває цікавість малюків.

  • Емоційна мова викладачів з дітьми, що створює особливе мовне середовище.

  • Супровід занять музичними композиціями, що дозволяє легше запам'ятовувати слова.

  • Якісні фонограми для прослуховування носіїв англійської мови.

  • Широкий вибір іграшок і розвиваючих ігор, як допоміжних матеріалів при вивченні нового матеріалу.

Це і багато іншого чекає вашого малюка на заняттях з англійської мови для дітей в центрі раннього розвитку «Розумка». Ми чекаємо на вас разом з вашими дітьми для детального ознайомлення з курсом навчання, телефонуйте і приходьте прямо зараз! Багаторічний досвід викладачів центру та приємні відгуки наших постійних відвідувачів вказують на те, що нас люблять, нам довіряють, і недарма, адже результат є!

4.56 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.56 (25 голосів)