м. Полтава

вул. Соборності, 46-В

(зі сторони вул. Коваля)

050 737 63 66

info@rozumka.poltava.ua

Дитячий центр розвитку «Розумка» - це новий формат колективного навчання, де надається можливість займатися діткам, віком від 6 місяців до 6 років. Команда професійних репетиторів і викладачів демонструє інноваційний підхід до організації розвиваючих занять з дітьми. Так, в рамках обраного абонемента, батьки складають індивідуальний графік відвідування занять, обираючи самостійно ті години, коли сім'ї зручно розвивати таланти малюка. Багатогранність можливостей вашої дитини буде відкриватися щодня разом з центром дитячого розвитку «Розумка».

Викладачі з багаторічним стажем і досвідом роботи розробили спеціальні комплексні програми з розвитку, засновані на індивідуальному підході до кожної крихітки. Комплекс занять включає підготовку дитини до шкільної програми, навчання англійської мови для малюків від 1 року, творчі заняття, дитячий фітнес, тренування з йоги для дітей від 3 років, творчий розвиток і багато іншого!

Дитячий центр розвитку «Розумка» - це синтезовані прогресивні методики, розроблені для раннього дитячого розвитку, ефективний курс підготовки дітей до школи, сучасний дизайн інтер'єру, що заманює малюків, безпечні і екологічно чисті матеріали іграшок і допоміжних матеріалів для творчих занять.

Чому у нас краще?

  • Ваш малюк буде проходити навчання в невеликих групах його віку - до 6 осіб.

  • Ви обираєте самостійно час відвідування занять.

  • Приємна атмосфера проведення занять уважним і доброзичливим колективом фахівців «Розумка» будуть захоплювати вашого малюка день у день.

Програми розвитку для малюків різного віку:

  • Діткам від 6 місяців до 1 року пропонується індивідуальна програма розвиваючих творчих занять.

  • Малюки, старше 1 року, можуть навчатися за цікавою програмою, розрахованою для діток до 2 років.

  • Після двох років дітки стають спритнішими й більш рухливими, тому для «непосидючих» підготовлений курс захоплюючої програми до 3 років.

  • Комплексні заняття для дітей від 3 років допомагають відповісти на постійне питання «Чому?»

  • Пора до школи? Дуже хочеться вміти читати, готуючись до «дорослого» життя? «Підготовка до школи» - це заняття для дітей від 4 років.

Ви виявили у свого малюка талант до вивчення мов, або ж хочете випробувати його здібності до занять йогою, а також налаштовані розвивати фізичні данні за допомогою фітнес вправ, «Розумка» запрошує вас в центр дитячого розвитку в Полтаві, з метою підготовки вашого малюка як фізично, так і інтелектуально.

Англійська мова стане в нагоді завжди? Ви вважаєте, що приступати до її вивчення необхідно якомога раніше? Ми повністю солідарні! Уроки англійської мови з нашими висококваліфікованими викладачами розроблені на вищому рівні!

Хочете дізнатися подробиці, індивідуально поспілкувавшись з нашими співробітниками, приходьте в центр розвитку дитини «Розумка», ми зустрінемо вас з посмішкою і відповімо на всі питання, що вас зацікавили.

4.9768518518519 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.98 (108 голосів)